Agjencia Zhurnal.mk.

Teyana Taylor shfaqet ndryshe me një veshje portokalli

Teyana Taylor dukej sikur ishte e freskët teksa u ndal pranë Studios Variety Sundance gjatë Festivalit të Filmit Sundance të hënën.

Aktorja-këngëtarja prezantoi një look me shumë ngjyra dhe në modë me një xhaketë skish me tre vija të gjera të nuancave të ndryshme të portokallisë.

Ajo e veshi xhaketën të hapur dhe gati sa i ra nga supet, shkruan Daily mail, përcjell “Bota sot”.

Nëna e dy fëmijëve e kombinoi xhaketën e gjallë me një këmishë shumëngjyrëshe dhe pantallona të kuqe me shkëlqim, me këputje në pjesën e jashtme të këmbës. Ajo e përfundoi look-un e saj me këpucë të zeza, syze dielli të mëdha dhe manikyr të ngjashëm.

Image

32-vjeçarja është në Sundance për premierën e filmit të saj të fundit, Një mijë e një, në të cilin ajo luan një nënë që lëviz nga një strehë në strehë në vitet 1990, e cila me guxim rrëmben djalin e saj gjashtëvjeçar nga kujdestaria.

Related posts

Gerard Pique zbulon arsyen e lidhjes me të dashurën e re: Më bën të ndihem i ri

Lea Muslija

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

D V

Pas Dua Lipës edhe Shakira refuzon të performojë në Kampionatin Botëror në Katar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More