Agjencia Zhurnal.mk.

Teuta Selimi e tepron me ‘photoshop’, duket krejt ndryshe

Këngëtarja kosovare e ka tepruar me photoshop.

 

Teuta Selimi ka postuar një foto të re por mori vëmendje me ndryshimin e madh të saj.

Këngëtarja është shfaqë me flokë ngjyrë karramel dhe veshur me një bluzë të vizllueshme.

https://www.instagram.com/p/CRwmZDoLx_Z/?utm_source=ig_web_copy_link

Teuta është prej atyre personave që postojnë foto rrallë e përmallë, por kur e bëjnë marrin vëmendjen e të gjithëve.

Pavarësisht sa ndryshe po duket këngëtarja ajo mori vëmendjen e fansave të saj.

“Ja fala” mbanë titullin projekti i fundit i këngëtares.

Related posts

I njohur për rolet e Bali Beut dhe Kemalit, aktori Burak Ozcivit rrezikon dënimin me burg

D V

Ish-përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision 2014 ironizon me Ronela Hajatin pas fitores në RTSh: Ku është kënga?

D V

Tayna feston ditëlindjen e 25-të, befasohet me tortë e fishekzjarrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More