Agjencia Zhurnal.mk.

Teuta Krasniqi vjen me urimin e ëmbël me rastin e ditëlindjes së nënës

Sot, nëna e aktores së njohur kosovare, Teuta Krasniqi feston ditëlindjen.

Me këtë rast Teuta bëri urimin emocionues për nënën.

 

“Urime ditëlindja e shtrenjta mami, paç shëndet dhe gëzime pranë familjes për të cilën ti bën aq shumë e nuk kursehesh kurrë. Të paçim gjatë, të dua shumë”, shkroi ajo.

Related posts

Një rrëfim ndryshe: Mirage zbulon arsyen pse Atdheu nuk u rikthye në Për’puthen?

Lea Muslija

Noizy feston ditëlindjen, mbush 35 vjeç

D V

Adriana Matoshi: Unë nuk di të bëj politikë, di të ndihmoj njerëz

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More