Agjencia Zhurnal.mk.

Teuta Arifi viziton këshillat vendorë në Çarshi të Epërme dhe Migjeni

Tetovë, 24 tetor – Kandidatja për kryetarë komune nga radhët e BDI-së, Teuta Arifi në vazhdën e aktiviteteve të saj ka vizituar këshillat vendorë të lagjeve Çarshi e Epërme dhe në Lagjen Migjeni.

 

“Karvani i fitores së madhe të 31 tetorit në KV “Çarshi e Epërme” & “Migjeni”! Kthim prapa SKA! 💚“., ka shkruar kryetarja Teuta Arifi

Related posts

PDSH-ja në Sllatinë të Komunës së Tearcës, kandidati Daut Emini premton zgjidhje për ujësjellësin

D V

Ilire Dauti: Në konventën e pamë Argjentin duke qarë, por më thuani kush mbeti pa qarë këto 20 vite?!

Redaksia

Sadi Bexheti flet për humbjen e djalit dhe gruas (VIDEO)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More