Agjencia Zhurnal.mk.

Teuta Arifi: Të jetë dita e sotme festë e demokracisë dhe vullnetit të lirë të qytetatëve!

Shkup, 17 tetor – Kandidatja nga rradhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Teuta Arifi para pak çastesh ka realizuar të drejtën e votës në Tetovës.

 

“Sot shfrytëzova të drejtën time qytetare dhe votova. Bëj thirrje për një proces zgjedhor fer dhe korrekt!
Të jetë dita e sotme festë e demokracisë dhe vullnetit të lirë të qytetatëve! ”, theksoi Teuta Arifi.

Related posts

Aksident në magjistralen Shkup – Kumanovë, katër të lënduar

Xh M

Do të ulen çmimet për parkim në “Parkingun e Qytetit”

Z.H

Mariçiq: Së shpejti fillon digjitalizimi i gjyqësorit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More