Agjencia Zhurnal.mk.

Teuta Arifi takon banorët e Bozovcës

Kandidatja e BDI-së për Tetovën, Teuta Arifi sot ka qëndruar në Bozovcë ku ka takuar banorët dhe kanë folur për projektet e katër vjetëve të ardhëshme.

 

Ja disa pamje nga takimini sontëm:

Related posts

BDI mobilizon diasporën shqiptare: 40 aeroplanë dhe 100 autobusë vijnë për Fatmir Deharin në Kërçovë

D V

Kasami në takime me zejtarë nga Tetova

D V

Kalishti u rreshtua pas Nebi Rexhepit, i pranishëm edhe Agim Nuhiu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More