Agjencia Zhurnal.mk.

Teuta Arifi: Faleminderit Tetovë

Tetovë, 17 tetor – Kandidatja e Bashkimit Demokratik për Integrim për komunën e Tetovs, Teuta Arifi në facebook profilin e saj ka falemnderuar votues për besimin e punës saj për katër vitet si kryetar e komunës së Tetovës..

 

“Sot e dëshmuam atë të cilën Ne dhe Ju e besuam dhe ndërtuam bashkë ndër vite! Tetova një qytet ku të gjithë ndajmë endrrën tonë për të ardhmen!

Vizioni dhe misioni ynë për Tetovën, ishte dhe do të mbetet ai që fiton!

Tetova sonte dëshmoi se akoma mban mbi supe përgjegjësinë e një udhëheqjeje të dëshmuar dhe autentike!

Fituam sot, do të fitojmë bashkë edhe nesër!

Ne besojmë në punën dhe përkushtimin tonë për qytetin dhe komunën tonë!

Ju falënderoj nga zemra për besimin!

Rrugëtimin tonë e vazhdojmë bashkë edhe më tutje!”, ka shkruar Teuta Arifi.

Related posts

Mbledhje të katër Komisioneve parlamentare

Z H

Dëborë në pjesët malore të Dibrës, komunikacioni zhvillohet nëpër rrugë të lagështa

Z H

Danillovski: Lloji i virusit “Delta” është më i rëndë se ai “Alfa”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More