Agjencia Zhurnal.mk.

Tetovë/ Zënka mes burrit e gruas përshkallëzohet në zënkë ndër familjare

Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se gjatë ditës së djeshme kanë privuar nga liria 3 persona të cilët janë përleshur mes vete. Sipas njoftimit të policisë shkak i përleshjes ishin mosmarrëveshjet mes burrit dhe gruas të cilat më pas eskaluan në konflikt familjar.

 

“Mbrëmë (19-shtator) rreth orës 21:20, në rrugën e “Ilindenit” në Tetovë, pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria personat Sh.B. (72) dhe Ç.B.(31). nga Brodeci i Tetovës dhe V.A.(28) nga Tetova, të cilët janë konfrontuar fizikisht me njëri-tjetrin. Sipas kallëzimit, në përleshje janë përdorur mjete druri dhe metali, ndërsa arsyeja dhe shkaku i përleshjes kanë qenë keqkuptimet familjare të personit V.A. me gruan e tij 26-vjeçare. Të përfshirët në përleshje Sh.B. dhe Ç.B. janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, qëndron në komunikatën e SPB Tetovë.

Related posts

Kapen me 40 kg drogë brenda makinës, arrestohen 3 persona në Korçë

D V

Të moshuarit në Kumanovë viktima të mashtrimeve me drunjë

Z.H

Arrestohet një shpërndarës i heroinës në Manastir

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More