Agjencia Zhurnal.mk.

Tetovë/ Vjehrri rrahë nusen e djalit

Tetovë, 4 tetor – Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë njofton se mbrëmë kanë privuar nga liria 69 vjeçarin J.Z. nga një fshat i Tetovë i cili është denoncuar nga reja e tij për dhunë fizike ndaj sajë.

 

“Mbrëmë (03-tetor) rreth orës 21:50, në një fshat të Tetovës, punonjësit policorë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 69-vjeçarin J.Z., i cili një orë më parë ishte denoncuar nga rreja e tij 37-vjeçare se rreth orës 19.00 e ka sulmuar fizikisht para shtëpisë së tyre familjare. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Related posts

Aksident në rrugën Shemshovë -Zhelinë, ka të lënduar

D V

Dy shtetas të Maqedonisë së Veriut arrestohen në Itali për kontrabandë me drogë

Z.H

Kallëzim penal ndaj të riut nga Shkupi pasi keqpërdori kartelën bankare

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More