Agjencia Zhurnal.mk.

Tetovari pasi i goditi me veturë doli dhe i rrahu dy gra nga Shkupi

Më 10 maj 2022 në orën 14 e 50 në stacionin policer Qendër S.J (53) dhe S.K (51), që të dyja nga Shkupi, kanë deklaruar se në parkingun e kompleksit universitar Nënë Tereza në Shkup L.P (25) nga Xhepçishtja e Tetovës, pasi i kishte goditur me veturë Golf me tabela regjistrimi nga Tetova ka dalë prej veture dhe i ka sulmuar të dy shkupjanet. Policia po heton rastin dhe konstaton se është shkelur neni 12 i Ligjit për rend publik.

 

Related posts

Vrasje në tentativë në Prishtinë, arrestohen katër persona

D V

Një granatë dore është gjetur në afërsi të Dibrës

Z.H

Erdhi nga Austria për pushime në Kosovë, zhduket mërgimtari nga Kaçaniku

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More