Agjencia Zhurnal.mk.

Tetova: Lojtarët e mi kanë treguar se dijnë të luajnë

Skuadra nga Lipjani luftoi deri në fund, por një gol në minutë e 100-të ia mohoi një pikë atyre, shkruan Gazeta Olle.

Pavarësisht humbjes së dhimbshme në sekondat e fundit, Edlir Tetova është ndarë i kënaqur me ekipin e tij.

Trajneri i Ulpianës tutje tregoj edhe objektivi e skuadrës derisa shtoi se gjithmonë është vetëm ndeshja e radhës.

“Në futboll ka gjithçka, jam i kënaqur me qunat në këtë takim. Pranuam nga devijmet e topave, futbolli ka gjithçka. Lojtarët e mij kanë treguar se dijnë të luajnë. Objektivi ynë në këtë edicion është vetëm ndeshja e radhës. Kam deklaruar edhe më herët se jemi ekip i ri dhe qëllim kemi vetëm ndeshjen e radhës”, tha Tetova.

Ulpiana është në vendin e para fundit në tabelë, derisa ka pikë të barabarta me Prishtinën nga një sosh në tri ndeshje.

/Gazeta Olle/

Related posts

Momenti kur tifozët e Llapit dhe Ballkanit përplasen mes veti

Redaksia

Pendarovski ua uroi të gjithë qytetarëve që e festojnë, Ujin e Bekuar

Z.H

Kovaçevski – Gir: Procesi i skriningut po shkon mirë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More