Agjencia Zhurnal.mk.

Tetova i pakënaqur me rezultatin, zbulon kur do të luajë Ulpiana në stadiumin “Sami Kelmendi”

Ulpiana priti Dukagjinin në përballjen e cila u mbyll pa gola, 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Trajneri i Ulpianës, Edlir Tetova, pas takimi është pronocuar për media ku ka bërë të ditur se ndeshja ndaj Dritës do të luhet në “Sami Kelmendi”.

“Të them të drejtën nuk jam shumë i kënaqur me rezultatin, na dëmtuan ndrrimet e detyruara dhe nuk mund të jepnim atë që kishim përgatitur edhe për shkak të mungesave”.

“5 pikë me kaq ndeshe nuk është se janë shumë, por duket ditur problemet që kemi jemi të detyruara të kënaqemi me këto pikë që kemi. Jemi pa “shtëpi” aktualisht por ndeshja me Dritën do të luajmë vendas me tifozët tanë në stadiumin tonë”, tha ai për Art Sport.

/Gazeta Olle/

Related posts

75 raste të reja me Covid, asnjë i vdekur

Z.H

MF: Janë siguruar mjete nga BERZH-i për realizimin e autostradës Shkup-Bllacë

Z.H

Joveski: Padrejtësia më e madhe është selektiviteti

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More