Agjencia Zhurnal.mk.

Tetova: I kënaqur me futbollistët e mi, falë kualitetit të Prognit ndodhi edhe ajo që ndodhi

Ulpiana u mposht 1-2 në shtëpi nga Gjilani, edhe pse ishte në epërsi në fillim të ndeshjes, shkruan Gazeta Olle.

Pavarësisht humbjes Tetova është ndarë i kënaqur me paraqitjen e futbollistëve.

Tetova tutje theksoi se falë kualitetit te Prognit rezultati shkoi në të mirën e Gjilanit.

‘Ndihem i kënaqur me paraqitjen e futbollistëve si në pjesën e parë, po ashtu edhe në të dytën.

Në pjesën e dytë kemi mundur ta fitojmë ndeshjen me rastet që i kemi pasur, por kur nuk shënon edhe pëson.

Falë kualitetit të Prognit ndodhi edhe ajo që ndodhi, rezultati shkoi në të mirë të Gjilanit’, theksoi Tetova.

/Gazeta Olle/ 

 

Related posts

Një kategori 3000 denarë, njëra 1500 dhe 750 denarë për katër muaj, nga nesër fillon pagesa e ndihmës financiare

Xh M

VMRO nuk heq dorë nga Referendumi, Mickoski bën publike dhe pyetjen

Xh M

Për 4 vite të qeverisjes së tij me Gostivarin, Taravari realizoi mbi 6 milion euro investime, prej të cilave 600.000 euro shkuan për shkolla

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More