Agjencia Zhurnal.mk.

Tetova: Ende nuk e keni parë Ulpianën e vërtetë

Skuadra nga Lipjani në udhëtim ndaj Llapit, nuk arriti t’i mbroj tre pikë dhe është dashur të ndahet e kënaqur me vetëm një pikë.

Kjo ndeshje u mbyll 1:1, të parët në epërsi kaluan lipjanasit me Argjend Mustafën, derisa me në minutat e fundit barazoj skuadra nga Podujeva me Firminio shkruan Gazetasheshi.com

“Ne jemi një ekip i ri në Superligë dhe ende akoma nuk keni parë Ulpianën e vërtetë. Tereni këtu nuk ishte i përshtatshëm kjo vlejti për të dyja skuadrat, por në ndeshjet në vazhdim shpresojmë të bëjmë më mirë”.

“Ne kemi marrë një konfirmim se ndeshjet si vendas do t’i zhvillojmë ndeshjet në Suharekë, derisa njëkohësisht kemi marrë edhe një lajm të mirë, pasi në ditën e hënë fillojnë edhe punimet në stadiumin tonë”.

“Kështu që për një javë, maksimumi dy mund të jemi sërish prezent në fushën tonë”, tha Tetova.

Related posts

Ruskovska: Këtë nuk e konsideroj suspendim ndaj Ruskovskës por ndaj drejtësisë

Z.H

Projekt i UNDP-së për mbështetje të riintegrimit efektiv të të kthyerve nga vendet e BE-së

Z.H

Andonovski: Arsovska anulon mbi 40 për qind të tenderëve për furnizime publike

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More