Agjencia Zhurnal.mk.

Tetë gola të shënuar në miqësoren ndërmjet Llapit dhe Ferizajt

Plot tetë gola u shënuan në këtë ndeshje, me ferizajasit të cilë triumfuan 5-3, shkruan Gazeta Olle.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 2-3, ndërsa në 45 minutat e dyta mysafirët u treguan edhe më të suksesshëm.

Të dy skuadrat momentalisht po kalojnë formë të mirë, Llapi në Superligë e Ferizaj në Ligën e Parë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Nga Ukraina deri më tani janë evakuuar rreth 120 qytetarë të Maqedonisë

Z.H

Qeveria u dërgoi ftesa partive politike parlamentare për takim të liderëve

Xh M

Mariçiq: Nëse i zhvillojmë mirë negociatat deri në fund të kësaj dekade mund të bëhemi anëtare e BE

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More