Agjencia Zhurnal.mk.

Tërmeti trondit Greqinë

Një tjetër tërmet është regjistruar gjatë kësaj të premteje në Greqi. Qendra Europiane e Sizmologjisë ka raportuar se tërmeti ishte me magnitudë 4,6 rihter dhe me një thellësi prej 10 kilometrash.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 16 kilometra në juglindje të Moíres, ku janë regjistruar edhe disa lëkundje të tjera gjatë ditëve të fundit. Nuk ka raportime për dëme materiale.

Related posts

Irani kërcënoi me sulm, Netanyahu mbledh zyrtarët e lartë

Xh M

Breshëri raketash lëshohen nga Libani jugor drejt Izraelit verior

Xh M

“Irani do sulmojë Izraelin”/ SHBA: Kërcënimi është real

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy