Agjencia Zhurnal.mk.

Tërmeti “godet” Gjirokastrën, ja sa ishte magnituda

Një tërmet me magnitudë 3.7 ballë ka goditur pasditen e kësaj të diele qytetin e Gjirokastrës.

Epiqendra e lëkundjeve sizmike ka qenë 15 km nga qyteti i Gjirokastrës, ndërkohë që raportohet se thëllësia fokale ka qenë 2 km.

Nga informacionet paraprake raportohet se nuk ka pasur dëme në banesa, apo problematika të tjera.

Related posts

Socialistët anulojnë festën në Kukës për shkak të zisë në Kosovë, Halilaj: Iu bashkohemi vëllezërve tanë

Xh M

Flet babai i 28-vjeçarit që dhunoi dhe burgosi gruan: Pasi foli me nënën e saj nusja u egërsua, akuzat të pavërteta

Xh M

Hasani drejt Prishtinës, do të marrë pjesë në homazhet për efektivin e vrarë në veri të Kosovës

Xh M
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!