Agjencia Zhurnal.mk.

Tërmet në Kosovë

Sonte rreth orës 19:00 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

 

Sipas Rrjetit Sizmologjik-Shërbimi Gjeologjik i Kosovës, Epiqendra ishte 6 km Veri-Perëndim të Shtimes, magnituda 2.5.

Sipas raportimeve tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë. 

Related posts

Flasin nga KQZ pas raportimeve se Përparim Rama nga LDK-ja ka aplikuar për certifikim me letërnjoftim të UNMIK-ut

D V

Rama për televizionin spanjoll: Njohja e Kosovës nga Serbia është kapitulli i fundit i shpërbërjes së Jugosllavisë

D V

Osmani dekoron Kosnett me urdhrin “Dr. Ibrahim Rugova”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More