Agjencia Zhurnal.mk.

Tentim vrasje në Gjakovë, theren me thikë dy persona

Një tentim vrasje ka ndodhur dje rreth orës 12:35 në Gjakovë.

 

Sipas policisë tre të dyshuar meshkuj kosovarë, kanë sulmuar me thikë dy viktima meshkuj kosovarë.

Viktimat janë dërguar në Spitalin e Gjakovës, ndërsa është arrestuar njëri nga të dyshuarit, i cili me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Related posts

Sekuestrohen substanca narkotike në Mitrovicë dhe në Ferizaj

D V

Lidhet me litarë skaj rrugës, ia grabisin në qese najloni me para

D V

Një banor i Shkupit me thikë sulmoi policë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More