Agjencia Zhurnal.mk.

Të shtënat në Bulqizë/ Policia sqaron ngjarjen: Dy persona u konfliktuan…

Policia ka dhënë informacion paraprak në lidhje me ngjarjen e ndodhur këtë të hënë në Bulqizë.

Në njoftim bëhet me dije se dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin dhe njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri.

Policia ka identifikuar dy shtetasit ndërsa vijon puna për kapjen e tyre dhe zbardhjen e plotë të rrethanave.

Bulqizë/informacion paraprak

Me datë 05.09.2022, rreth orës 11.50, jemi njoftuar se në vendin e quajtur “Ura e Serbinit”, Shupenzë, ka ndodhur një konflikt midis shtetasve F. T., dhe A. D., të cilët dyshohet se njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri.

Shërbimet e policisë kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po kontrollojnë zonën për të bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e tyre.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Miratohet marrëveshja me Italinë për refugjatët dhe projekt-ligji për Zonat e Mbrojtura

Xh M

Pas arrestit shtëpiak, Berisha ‘ndëshkohet’ edhe nga Kuvendi: Nuk i paguhen…

Xh M

Protestat japin efekt, jo investimeve të huaja në Bundesligë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy