Agjencia Zhurnal.mk.

Të shtëna në Qendrën Tregtare “Ist Gejt” , nuk ka të lënduar

Shkup, 25 gusht – Ministria e Punëve të Brendshme ka konfirmuar se pasdite ka pasur të shtëna me armë zjarri në garazhet e Qendrës Tregtare “Ist Gejt” në Shkup. Nuk ka persona të lënduar.

 “Ka një kallëzim për një qendër tregtare rreth orës 16. Nuk ka të lënduar”, thonë nga MPB-ja.

 Për momentin policia po kryen ekpertizë. Tani për tani nuk ka informacione se kush ka shtënë dhe cilat kanë qenë arsyet.

Related posts

Gabriel: Nuk ka problem dypalësh mes Sofjes dhe Shkupit

D V

Konferenca e nëntë ndërkombëtare për gratë dhe udhëtaret rome – “Ndërtojmë barazi së bashku”

D V

Ngjarje përfundimtare e ABOVE projektit Interreg – IPA CBC Greqi – Maqedonia e Veriut

D V