Agjencia Zhurnal.mk.

Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, dyshohet për një të plagosur

Të shtëna me armë zjarri  janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje në Shëngjin. Burime paraprake bëjnë me dije se ka një person të plagosur, si pasojë e të shtënave.

Policia nuk ka ende një njoftim zyrtar mbi këtë ngjarje. Nuk dihen ende detaje mbi rrethanat e ngjarjes.

Related posts

Shkaktuan kaos në Kuvend/ Përjashtohen me 10 ditë 6 deputetët e opozitës

Xh M

Basha në Kongresin Amerikan: Prioritet, lufta kundër korrupsionit dhe krijimi i mundësive për shqiptarët që të mos largohen nga vendi

Xh M

Marrëveshja për emigrantët, Balla: Protokoll me afat 5-vjeçar, shpenzimet i përkasin Italisë. S’do dalin nga strukturat e strehimit

Xh M