Agjencia Zhurnal.mk.

Të shtëna me armë në Fushë-Krujë/ I dehuri plagos shokun, më pas veten

Një plagosje me armë zjarri është raportuar mëngjesin e kësaj të diele në fshatin Qerekë të Fushë-Krujës.

Mësohet se një person në gjendje të dehur ka plagosur shokun e tij dhe më pas është vetë plagosur.

Ai është arrestuar dhe i është sekuestruar arma e krimit.

Ende nuk dihet gjendja e tyre, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave.

Related posts

Banka e Shqipërisë: Sulmet kibernetike ndaj sektorit bankar në 2023 dështuan

D V

Parashikimi i motit në Shqipëri

D V

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky