Agjencia Zhurnal.mk.

Të shtëna me armë edhe në Korçë. Plagoset një person

Nuk ka qetësí në vend. Pas vrasjes në Shkodrës, kërcet arma edhe në Korçë.

 

Mësohet se nga të shtënat një person është plagosur në këmbë.

I plagosuri është transportuar në spitalin e Korçës për të marrë ndihmë mjekësore. B

ëhet me dije se i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Po punohet pë zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Related posts

Bilanci, sfidat dhe mirënjohja, Gjonaj mesazh pas lënies së detyrës në krye të Ministrisë së Drejtësisë

Lea Muslija

Zjarret dogjën 1100 hektar pyje në Shqipëri

N E

Berisha: Protestë në Tiranë më 7 Korrik

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More