Agjencia Zhurnal.mk.

Të shtëna me armë drejt dy personave në Pejë, policia po heton rastin

Policia e Kosovës ka nisur hetimet pasi dy persona kanë informuar se janë kanosur me armë zjarri nga tre të tjerë të mërkurën në mbrëmje.

 

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, në drejtim të tyre është shtënë me armë zjarri dhe ata janë larguar në drejtim të panjohur.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

“Rr. Mbreti Bardhyl, Pejë, 17.11.2021 – 21:55. Pas një mosmarrëveshje tre të dyshuar të pa njohur duke i kanosur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të dy viktimave meshkuj kosovarë,  dhe janë larguar në drejti ë panjohur. Përveç dëmeve të shkaktuara në veturë nuk raportohet për të lënduar. Vetura është sekuestruar për prova materiale ndërsa rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Related posts

Katër raste të dhunës në familje në rajonin e Prishtinës, gratë sulmohen fizikisht nga burrat e tyre

D V

Sanksionohen 107 shoferë në Shkup

Z H

51 vjeçari vdes derisa riparonte çatinë e shtëpisë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More