Agjencia Zhurnal.mk.

Të paktën 27 persona kanë humbur jetën në një zjarr në Japoni

Të paktën 27 persona kanë humbur jetën në zjarrin që ka shpërthyer në qytetin japonez, Osaka.

 

Zjarri është shuar për tridhjetë minuta dhe supozohet se është vënë qëllimisht.

Zjarri ka shpërthyer në katin e katërt, ku ndodhet klinika për shëndet mendor dhe mjekësi e përgjithshme.

Ndërtesa e djegur është e locuar në lagjen Kita e njohur për qendrat tregtare.

Related posts

Vaksina Johnson&Johnson efektive kundër variantit Delta

N E

Zbulohet identiteti i burrit që u përpoq të hapte derën e aeroplanit, sepse nuk donte të ndalonte në Beograd

D V

Papa do të takojë komunitetin rom të Sllovakisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More