Agjencia Zhurnal.mk.

Të paktën 15 viktima pas sulmit në një shkollë fillore në Teksas

14 nxënës dhe një mësues janë vrarë pas një sulmi në një shkollë fillore në Teksas të Shteteve të Bashkuara.

 

Sipas Guvernatorit të Teksasit personi pas sulmit është një 18-vjeçar i zonës.

Related posts

1012 raste të reja me Covid në Kinë

Z.H

Përleshje mes Armenisë dhe Azerbajxhanit, raportohet për bombardime dhe viktima në kufi

Xh M

Agjencia e BE-së mbështet përdorimin emergjent të pilulës së Pfizer kundër COVID-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More