Agjencia Zhurnal.mk.

Të lënduarit nga të shtënat në “East Gate Mall” ende në rrezik për jetë

Shkup, 24 tetor – Dy të lënduarit nga të shtënat e sotme në “East Gate Mall” ende janë në rrezik për jetë, konfirmuan drejtorët e spitaleve ku janë operuar, drejtori i Klinikës për sëmundje kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit” në Shkup, Luben Arsenov dhe drejtori i Klinikës për kirurgji torakale dhe vaskulare, Nexhati Jakupi.

Ata në një deklaratë thanë se ende nuk mund të jepet ndonjë parashikim për të lënduarit.

Related posts

Gërkovska: Pjekuri demokratike në periudhën zgjedhore dhe të dimë të dallojmë aktivitetet partiake dhe shtetërore

Xh M

Skandali në Onkologji huton qytetarët  – S’ka detaje nga Prokuroria për hetimet

Xh M

Mariçiq: Jo ndryshime ligjore, por nevojitet dinamikë ku i gjithë procesi për dhënien e pasaportave do të përfundonte këtë verë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy