Agjencia Zhurnal.mk.

Të dy qëndojnë në distancë, Rama dhe Kurti ndekin ndeshjen nga tribuna, kryeministri i Kosovës i buzëqeshur duartroket kombëtaren

Kryeministri Edi Rama dhe Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, kanë zgjedhur që të ndekin ndeshjen e kombëtares kuqezi kundër Çekisë nga tribuna e stadiumit Air Albania. Siç shihet nga fotot e mëposhtme, të dy janë në distancë nga njëri-tjetri.

Rama është i ulur në tribunë i shoqëruar nga bashkëshortja Linda Rama dhe djali i tyre Zaho. Ndërkohë që kryeministri Kurti shihet në këmbë në tribunë, teksa i buzëqeshur duartroket kombëtaren kuqezi.

Related posts

Ulet konsumimi i bukës, shkak largimet masive të shqiptarëve

Xh M

Procesohet pagesa për ngrohje për familjet në asistencë sociale

Xh M

Sot mbush 81 vjeç, Veliaj nderon me “Medaljen e Mirënjohjes” aktorin e madh, Viktor Zhusti

Xh M