Agjencia Zhurnal.mk.

Të armatosur dhe me maska, një vrasës e një grabitës, sulmojnë një burrë në Sarandë

Dy burra, njëri vrasës e tjetri grabitës, të dy të dënuar me vendim gjykate, kanë sulmuar një tjetër dhunshëm, por janë kapur bashkë me një të tretë dhe tani janë nën akuzë për disa vepra penale.

 

Personat e ndaluar janë Sinan Proda, Enrik Proda dhe Armando Hako, raporton noa.al duke cituar burime nga Policia e Shtetit.

Këta shtetas dyshohet se për motive të dobëta, në lagjen nr.4, Sarandë, kanë goditur me sende të forta shtetasin E. K., 42 vjeç, i cili pas marrjes së ndihmës mjekësore, është larguar në banesë.

Related posts

Xhaxhai gjen nipin 17-vjeçar të mbytur në një rezervuar në Tiranë

Xh M

Kovaçevski – Rama: Marrëdhëniet nuk kanë qe në kurrë më të mira, kemi një të ardhme të përbashkët evropiane

D V

Rindërtimi i spitalit pediatrik të Elbasanit, Rama: Punimet po ecin me ritme të larta

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More