Agjencia Zhurnal.mk.

Tayna pozon nga dhoma e gjumit, vë në fokus linjat trupore

Tayna është shfaqur tejet atraktive edhe në postimet që ka bërë së fundmi në InstaStory.

 

Reperja e njohur pozoi nga dhuma e saj e gjumit, teksa dukej joshëse e veshur në sytjena dhe pantallona të gjerë, ndërsa shihet me flokë të shkurtëra.

“Kush më ndihmon me rrëmujën e dhomës”, ka shkruar Tayna në mbishkrimin e fotos.

Ndërkohë, kujtojmë që aktualisht Tayna po shijon suksesin e këngës “OFG”, ndërsa është drejt finalizimit të albumit të ri.

Foto: Tayna/InstaStory

Ndërsa, reperja po vazhdon të jetë aktive edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore. 

Related posts

Fifi: Ti shkëlqen ndryshe kur je me të vërtet e lumtur

D V

Kënga me Noizyn arrin 20 milionë shikime, Dhurata Dora falënderon fansat

D V

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More