Agjencia Zhurnal.mk.

Tayna paralajmëron këngën e re, publikohet me 14 dhjetor

Reperja e njohur, Tayna po punon rreth albumit të ri, që do të jetë i pari në karrierë.

 

Teksa ditë më parë publikoi ‘intro’ e albumit “Heroina”, reperja nga Prizreni tashmë ka paralajmëruar edhe projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “OFG” dhe do të jetë e vizuelizuar edhe me videoklip, ndërsa reperja së fundmi përmes një imazhi ka zbuluar edhe datën e lansimit.

“14.12”, ka shkruar Tayna në mbishkrimin e një imazhi të shkëputur nga xhirimet e klipit të ri.

Përveç projektit të ri, reperja nuk ka zbuluar akoma datën e lansimit të albumit të shumëpritur.

Foto: Tayna/InstaStory

Ndërkohë, Doruntina Shala (emri i vërtetë) mbetet e angazhuar me mbrëmje muzikor edhe gjatë këtij sezoni. 

Related posts

Festivali “Astroworld”: Travis Scott thuhet se ndaloi performancën për të ndihmuar fansat

D V

Dukjet më të mira në ‘after party’ të Met Gala 2021

D V

Që prej ribashkimit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, fotografohen në kulmin e lumturisë në jahtin e tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More