Agjencia Zhurnal.mk.

Tayna me të tjera fotografi joshëse nga xhirimet e klipit të ri që lansohet pasnesër

Ajo prej disa ditësh ka bërë paralajmërimin e këngës së re “OFG” që tashmë do të lansohet më 14 dhjetor (e martë).

 

Bëhet fjalë për reperen nga Prizreni, Tayna, e cila po vazhdon të sjellë të tjera imazhe nga xhirimet e videoklipit.

Në një postim të radhës, Doruntina Shala (emri i vërtetë) duket me plot stil ndërsa thekson tiparet trupore.

Tayna (Foto: Instagram)

“Këto hip hop-in ku e mësuan? 14.12 ‘OFG’”, kanë qenë fjalët e 24-vjeçares.

Imazhet mblodhën mijëra pëlqime e njëherësh edhe komente nga më të ndryshmet.

“OFG” duket të jetë pjesë e albumit të ri të Taynës, nga i cili ditë më parë lëshoi një ‘intro’.

Tayna (Foto: Instagram)

“Heroinat” titullohet kënga që e lansoi për 28 Nëntor, në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. 

Related posts

Dafina zbulon listën e këngëve të albumit “Dafinë Moj”, spikatin duetet me nënën e saj dhe Tunën

Redaksia

U komentua për paraqitjen me flokë të shkurtra, Doresa Rexha bën një sqarim: Jam shumë mirë, flokët i kam prerë për rolin në “Rrushe”

D V

“Miss India”, Harnaaz Sandhu kurorëzohet me”Miss Universe 2021″

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More