Agjencia Zhurnal.mk.

Tayna: Jeta është e mirë, e dini çfarë dua të them?

ayna ka sjellë dy imazhe të reja.

 

Këngëtarja kosovare e cila po pëlqehet shumë nga publiku për shkak të muzikës që prodhon, është shndërruar në reperen më të zëshme të momentit.

Pas publikimit të këngës së saj të re Tayna ka sjellë dy imazhe në të cilat është shfaqë joshësë si përherë.

Ndërkohë, ajo nuk kurseu mbishkrimit sipër këtyre dy fotove: Jeta është e mirë, e dini çfarë dua të them?, kështu shkruan Tayna duke lënë të hapur mundësinë për përgjigje.

Hiç më larg se dje Tayna publikoi projektin e ri në bashkëpunim me L’Algérino të titulluar ‘La boca’.

Related posts

Nga Turqia në Shqipëri – Tayna merr vëmendje me fotografitë e reja nga pushimet

D V

Morena Taraku bëhet lajm në mediat turke për veturën super-luksoze

Lea Muslija

Kim Kardashian pozon me bikini të zeza dhe helmetë në kokë, merr vëmendje me linjat e formësuara

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More