Agjencia Zhurnal.mk.

Tayna feston ditëlindjen e 25-të, befasohet me tortë e fishekzjarrë

Reperja e njohur, Tayna sot (e martë)  ka një ditë të veçantë, kjo sepse ajo po feston ditëlindjen e 25-të.

 

Kështu ka bërë të ditur vet ajo në disa postime që ka ndarë me mbi 1.5 milion ndjekësit në llogarinë e saj të Instagramit.

“E kam vetveten, çfarë tjetër mund të kërkoi. Vajza e ditëlindjes”, ka shkruar Tayna në mbishkrimin e një foto të saj të realizuar kohë më parë.

Peperja nga Prizreni ka shpërndarë edhe disa urime që miqtë e saj i kanë bërë për ditëlindje, në mes tyre edhe të menaxherit të saj, Rinor Hykolli.

Foto: Tayna/InstaStory

“Urime ditëlindja edhe 100 vite yll, krenohemi me ty”, ka shkruar Hykolli në urimin e tij për reperen.

Foto: Tayna/InstaStory

Ndërkohë, krijuesja e këngës “Taka” për natën e saj speciale është befasuar edhe me fishekzjarrë dhe një tortë.

Foto: Tayna/InstaStory

Ndryshe, kujtojmë që Tayna është drejt finalizimi të albumit të ri, kënga e parë e të cilit publikohet sot. 

Related posts

Von der Leyen takohet me artisten shqiptare në përvjetorin e 60-të të Distinguished Leadership Awards: Dua, ti ke një ndikim shumë të madh në botë

D V

Si rrallëherë, Jolie publikon fotografi të fëmijëve në rrjetet sociale

D V

Leonardo DiCaprio me të dashurën 23 vite më të re, shijojnë së bashku çaste intime në detin e Karaibeve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More