Agjencia Zhurnal.mk.

Taylor Swift nuk e fsheh më romancën me Matty Healy, çifti i ri shihen bashkë në një tjetër dalje

Taylor Swift kishte fansin e saj numër një pranë në një seancë në studio regjistrimi të hënën mbrëma (15 maj).

Partneri i ri i këngëtares, Matty Healy, u pa duke u larguar nga studioja e regjistrimit Electric Lady në New York me yllin e popit.

Taylor nuk mundi ta fshihte buzëqeshjen teksa po ecte drejt makinës e veshur me një minifund të zi dhe një pulovër ngjyrë vjollcë me stampën e NYU.

Frontmeni i ‘1975’, Matty e ndoqi nga pas, duke vendosur njërën dorë në shpinën e artistes. Ajo shtoi një grim të lehtë për natën e saj në studion e regjistrimit.

Matty dhe Taylor shuan çdo pikëpyetje në lidhje me marrëdhënien e tyre javën e kaluar kur u panë të afërt në një takim.

Të dy ishin larguar nga Casa Cipriani i New York City me Jack Antonoff – i cili ka qenë një nga producentët dhe bashkëpunëtorët më të mëdhenj të Taylor që kur ata punuan së bashku pak para se ajo të fillonte punën në albumin e saj “1989” – dhe të dashurën e tij, aktoren Margaret Qualley.

Matty kohët e fundit është parë disa herë në audiencë në ndalesat për turneun e suksesshëm të Taylor “Eras Tour”.

Javën e kaluar, ai madje u pa duke qëndruar pranë babait të këngëtares Blank Space, duke sugjeruar se marrëdhënia e tyre është në ngritje.

Mikesha e Taylorit, Phoebe Bridgers, ka hapur disa koncerte për të dhe ajo e ka ftuar Mattin në skenë për ta shoqëruar në kitarë.

Megjithatë, ai nuk ka pasur ndonjë bashkëpunim të drejtpërdrejtë muzikor me Taylor në turne.

Healy bashkëthemeloi grupin e tij “The 1975” në vitin 2002, kur ai do të kishte qenë vetëm rreth 13 vjeç.

Duke filluar me debutimin e vetë-titulluar të grupit në vitin 2013, grupi ka arritur të kryesojë listat e Mbretërisë së Bashkuar disa herë, ndërsa ka shënuar në top 10 në tabelën e albumeve “Billboard 200”.

Javën e kaluar, DailyMail siguroi ekskluzivisht fotot e para të Taylor dhe Healy së bashku në vazhdën e thashethemeve për romancë.

Marrëdhënia e saj me Matty vjen pas ndarjes së saj të publikuar gjerësisht nga aktori anglez Joe Alwyn. 

Related posts

Miss Venezuela vdes pas një operacioni rutinë në fytyrë

Xh M

Gazetarja e njohur: Kam fjetur me shokun e ngushtë në një dhomë, kur shkonim me pushime

D V

Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy