Agjencia Zhurnal.mk.

Taylor Swift mban me krenari gjerdanin ’87’ me vlerë mbi 4 mijë dollarë, në lojën e madhe të të dashurit të saj Travis Kelce

Taylor Swift tregoi mbështetjen e saj për të dashurin Travis Kelce me një gjerdan ’87’ teksa po shkonte në Super Bowl në Las Vegas të dielën.

Ylli i popit, 34 vjeçe, veshi një gjerdan varëse ari që mbante numrin e fanellës së tij, teksa hynte në stadiumin Allegiant së bashku me shoqëruesit e saj.

Bizhuteria kushton mjaft shtrenjtë, gjerdani Stephanie Gottlieb kushton 4250 dollarë (3,934 euro), shkruan DailyMail.

Jo vetëm kaq, por ajo mbante një tufë të vogël në formë futbolli nga Judith Leiber, të stolisur me numrin e fanellës së tij dhe një xhaketë të kuqe “Kansas City Chiefs”.

Xhaketa e Erin Andrews kushton 129 dollarë (119 euro), ndërsa çanta kushton 4,495 dollarë (4,160 euro).

Ajo dukej mahnitëse me një bluzë të zezë të stilit korse, me pëlhurë rrjetë dhe xhinse të zeza të çara në kofshë. Maja me korse është nga Dion Lee dhe shitet për 720 dollarë (666 euro), ndërsa xhinset nga Area kushtojnë 695 dollarë (643 euro).

Taylor mbërriti në stadium së bashku me nënën e saj Andrea Swift, Blake Lively, Ice Spice dhe shoqen dhe stilisten e saj të ngushtë Ashley Avignone.

Related posts

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Xh M

Flet vajza e gruas së Macronit nga martesa e parë: Ishte skandal që nëna ime u dashurua me një student 25 vite më të vogël, më dhemb edhe sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy