Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari: Pas fitoreve të shumta që në raundin e parë do kemi qeveri të re

Shkup, 7 tetor – Kandidati dhe kryetari i Komunës së Gostivari, Arben Taravari thotë se banorët e kësaj komune me rethinë po shprehin mbështetje të fuqishme për Ash-në.

 

Ai ka thënë se,Aleanca për Shqiptarët shumë komuna do ti fitoj që në raundin e parë.

“Në qoftëse bëhet ndryshimi që në raundin e parë në Gostivar,Dibër Strugë, Shkup, shumë shpejtë në Nëntor na pret Qeveri e re, prej një gjenerate të re politike.

Related posts

SKRM është kundër kovid-masave të propozuara të Komisionit për Sëmundjet Infektive

Z H

Finance Think: Vaksinimi i ka zvogëluar shpenzimet për hospitalizim për 2,8 milion euro

D V

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More