Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari në “Rruga drejt”: Do të shoh nëse kam mbështetjen e partisë për kryetar

Shkup, 22 Shtator – Në Aleancën për Shqiptarët do të fillojë debati i brendshëm për konsolidimin e strukturave dhe kandidatët e mundshëm për kryetar të ri të partisë.

 

Në emisionin “Rruga Drejt” që transmetohet sonte në orën 21:55 ushtruesi i detyrës kryetar i ASH-së Arben Taravari tha se do të shikojë nëse ka mbështetjen e strukturave për tu kandiduar si kryetar.

Ai foli edhe për bashkëpunimin e mundshëm me partitë e tjera shqiptare para zgjedhjeve të ardhshme parlamentare.

Related posts

Sejdiu i Besës për 20 vjetorin e BDI-së: Kur ndëgjojnë për ndonjë tragjedi materiale në Tetovë – heshtin, dhe kur populli përjeton varfëri të skajshme – atëherë festojnë!

Xh M

Regjistrohet një lloj i ri i virusit në Maqedoni, quhet “Fluron”, kombinim i gripit me Covid 19

Z.H

Të dielën fillon regjistrimi, po bëhen përgatitjet e fundit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More