Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari gjatë festimit: Nëse dëshiron Artan Grubi raund të tretë shkojmë për ta bërë diferencën mbi 10 mijë vota

Shkup, 31 tetor – Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe sekretari i Përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari para qytetarëve në sheshin e Gostivarit falënderoi qytetarët për pjesmarrjen në zgjedhje.

 

Taravari shtoi se kanë fituar me mbi 5.000 vota.

“Në qoftë se Artan Grubi dëshiron të shkojmë në raund të tretë, do ta bëjmë diferencën me mbi 10.000 vota”, u shpreh Taravari.

Ai falënderoi ASH-në, Alternativën, TDP, TMBH besën dhe gjithë qytetarët për fitoren që ia dhanë në Gostivar dhe u bëri thirrje për marsh në Gostivar

Ndryshe, kundrejt Taravarit kandidoi Nevzat Bejta nga BDI.

Related posts

Banorët e Gazi Babës nesër pa rrymë

D V

Rexhepi: Debatet për Tetovën mes partnerëve të Qeverisë, marketing politik

Z H

Mexhiti: Ta rikthejmë Haraçinën duke ia dhënë votën Ridvanit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More