Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari: Do të shoh nëse kam mbështetjen e partisë për kryetar

Shkup, 22 Shtator – Në Aleancën për Shqiptarët do të fillojë debati i brendshëm për konsolidimin e strukturave dhe kandidatët e mundshëm për kryetar të ri të partisë.

 

Në emisionin “Rruga Drejt”, ushtruesi i detyrës kryetar i ASH-së Arben Taravari tha se do të shikojë nëse ka mbështetjen e strukturave për tu kandiduar si kryetar.

Ai foli edhe për bashkëpunimin e mundshëm me partitë e tjera shqiptare para zgjedhjeve të ardhshme parlamentare.

Related posts

Do të ndiqen rekomandimet nga KE për mënyrën e pagesës për gazin rus

Xh M

Hoxha takon ambasadorin e Republikës Arabe të Egjiptit në RMV, Khaled Ibrahim Emara

Z.H

Ja pse Maqedonia e Veriut e ka detyrim moral ta njohë veprën e Madeleine Albright

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More