Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari: ASh mbetet në qeveri

Tetovë, 1 tetor – Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte para fillimit të konventës së FRASH në Tetovë ka thskauar se ASH mbetet në qeveri dhe se këto tre parti më të mëdha në vend po lëvizin proceset përpara për integrimin e vendit në BE.

https://top24.mk/wp-content/uploads/2023/10/424c0c2e-3616-4507-a7ba-329273db40c5.mp4?_=1

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

Azir Aliu: Në numra të deputetëve ne jemi barazi! 13 të VLEN, 15 të BDI-së (VIDEO)

Redaksia

Dimitrievski: ZNAM është opsioni i tretë në bllokun politik maqedonas

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky