Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari: Arritëm ta mposhtim një shtet të tërë

Shkup, 19 tetor – Kandidati për kryetar komune të Gostivarit Arben Taravari përmes një postimi në rrjetet sociale kaflaenderuar të gjithë ata që i besuan votën e tyre.

 

Ai thotë se së bashku ata arritën që të mposhtin një hstet të tërë dhe është koha që e gjithë Maqedonia të kuptojë se çfarë jemi të aftë të bëjmë për vendin tonë.

“Kolegë e mbi të gjitha motra dhe vëllezër të një ideali. Ne arritëm të mposhtnim një shtet të tërë!

Po përdorin çdo armë që ta ndryshojnë këtë realitet por duket se asnjë matematikë nuk e thyen dot vullnetin tuaj! Është koha që ta kuptojë gjithë Maqedonia se çfarë jemi të aftë të bëjmë për vendin tonë!

Gostivari do të sjellë ndryshime të mëdha…dhe Të Papritura!”, thotë ai.

Related posts

Xhaferi – Roth: Vizita është në mbështetje të hapave të ardhshëm të Kuvendit në negociatat me BE-në

Z.H

“Merhamet” fillon shpërndarjen e pakove ushqimore për familjet në nevojë

Xh M

Anëtarët e bordeve zgjedhore në Zhelinë ende nuk kanë marë pagesat nga zgjedhjet lokale 2021

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More