Agjencia Zhurnal.mk.

Taravari: Ahmeti premton presidentin, a në Zajaz 20 vite s’ka kanalizim

Shkup, 13 tetor – Sekretari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka adresuar kritika ndaj lideri të BDI-së, Ali Ahmeti.

 

Ai ka thënë se lideri i integristëve nuk i rregullon dot kanalizimet e bën premtime për kryeministër e president.

“Ahmeti premton për Kryeministër e President shqiptar, a në Zajas ka 20 vjet që nuk rregullon dot kanalizimet ”, është shprehur Taravari.

Related posts

Hoxhiq në Bruksel: Komunitetet më të vogla gjithmonë janë të orientuara drejtë BE-së dhe NATO-së

Z H

Ziadin Sela nga Tearca: Do ta fitojmë betejën ngase e kanë tepruar zullumin ndaj shqiptarëvе

Redaksia

Zaev: Evropa është familja jonë dhe presim të na pranojë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More