Agjencia Zhurnal.mk.

Takohen Xhezair Shaqiri – Komandant Hoxha dhe Izet Mexhiti nga LD

Shkup, 17 dhjetor – Xhezair Shaqiri i njohur si komandant Hoxha i UÇK-së, në facebook profilin e tij ka publikuar një foto me kryetarin e Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti.

Në foton e postuar Shaqiri ka shkruar, “Një neje qefi me Izetin”. Mbetet ditët në vijim të shikohet nëse Xhezair Shaqiri i njohur si komandant Hoxha i UÇK-së, do t’i bashkëngjitet partisë së Mexhitit, Lëvizja Demokratike, përcjell Zhurnal.mk

https://www.facebook.com/photo?fbid=7788156181200576&set=a.1008983535784575

Related posts

Manoleva: Rritet interesimi për vaksina kundër kollës së mirë

D V

Mijallkov lirohet nga akuzat në rastin “Thesari”, në gjykimin e parë u dënua me tetë vite burg

D V

Spasovski dhe Kovaçevski do të marrin apanazh prej 2.500 eurove në muaj gjatë gjithë vitit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy