Agjencia Zhurnal.mk.

Takohen Arben Taravari dhe Arjanit Hoxha (VIDEO)

Shkup, 19 tetor – Sot në Gostivar u realizua një takim mes dy sekretarëve të partive Aleanca për Shqiptarët dhe Lëvizja Besa, Arben Taravari dhe Arjanit Hoxha.

 

Takimi që po realizohet në një restorant në Gostivar, është larg syve të mediave. TV21 ishte i pranishëm në këtë takim, por nuk u lejua prononcim.

Ky takim po vjen pasi mbrëmë Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus shprehu gatishmërinë që koalicioni ASH-AAA të përkrahë Bilall Kasamin në rrethin e dytë të zgjedhjeve për të parin e Tetovës kundër kandidates së BDI-së, Teuta Arifi.

Por ishte i menjëhershëm reagimi i partnerit të koalicionit, Alternativës. Ata kundërshtuan një mundësi që të mbështesin Kasamin në Tetovë.

#ArbenTaravari pret #ArijanitHoxha në Gostivar! A po lidhin pakt #ASH e #Besa për raundin e dytë?

Posted by TV21 on Tuesday, October 19, 2021

Related posts

Zaev: Nuk duhet të jemi vend më i pasur për të pranuar 450 deri 500 qytetarë afganë

D V

Në Shkup dje janë dënuar 180 vozitës, prej të cilëve 80 për vozitje të shpejtë

D V

Një termet i shqetësoi qytetarët e Dibrës, epiqendra në Shqipëri, me fuqi prej 4,8 ballësh

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More