Agjencia Zhurnal.mk.

Takim Zaev – Gashi: Kemi progres, pasojnë konsultime në partitë tona

Shkup, 1 dhjetor – Mund t’ju themi se kemi progres, pasojnë konsultime në partitë tona, deklaroi sonte lideri i Alternativës, Afrim Gashi pas takimit me kryeministrin Zoran Zaev.

Takimi katërorësh i Gashit dhe Zaevit, që u mbajt në Klubin e deputetëve ishte vazhdim i negociatave për përfshirjen e Alternativës në Qeveri dhe në shumicën parlamentare.

 

Related posts

Analizë: A po tenton Mickoski t’i bëjë për vete partitë e vogla përmes “një njësisë zgjedhore”?

Z H

Proceset gjyqsore, Janakievski rrezikon paraburgim të ri

Redaksia

Zeqiri: Pa njerëz nuk duhen rrugë dhe kanalizime

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More