Agjencia Zhurnal.mk.

Takim pune i Grupit të gjelbër

Shkup, 10 prill – Grupi interpartiak parlamentar për mbrojtjen e natyrës dhe luftës kundër ndotjes dhe ndryshimeve klimaterike (Grupi i gjelbër) sot do të mbajë takim pune me përfaqësues të organizatës joqeveritare “Eko – vetëdije” dhe Fondi global ekologjik për Projekt-ligjin për aksion klimaterik dhe Fondi për mjedis jetësor.

Takimi, siç është paralajmëruar, do të mbahet në Parlament.

Related posts

Top Channel shkruan për “takim të fshehtë” Taravari-Ahmeti, demanton Taravari: Spekulim absolut!

I Z

LSM dhe KOSM bashkë në protestën e 1 Majit nën moton “Ne punëtorët”

D V

Nesër dhe të shtunën reshje shiu, më pas stabilizim i motit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky