Agjencia Zhurnal.mk.

Takim pune i GIPP për mbështetjen e të drejtave të romëve, inkluzionin dhe integrimin e tyre

Shkup, 18 korrik – Në Kuvend sot do të mbahet takim pune i Grupit interpartiak parlamentar (GIPP) për mbështetjen e të drejtave të romëve, inkluzionin dhe integrimin e tyre në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Takimi i punës është në lidhje me aktivitetet e rregullta për vitin 2023.

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

Azir Aliu: Në numra të deputetëve ne jemi barazi! 13 të VLEN, 15 të BDI-së (VIDEO)

Redaksia

Dimitrievski: ZNAM është opsioni i tretë në bllokun politik maqedonas

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky