Agjencia Zhurnal.mk.

Takim kokë më kokë Gashi-Zaev? Flet kryetari i Alternativës!

Shkup, 3 nëntor – Raportime të shumta ka pasur sot në lidhje me një takim të mundshëm, ndërmjet Afrim Gasht nga Alternativa dhe kryeministrin Zoran Zaev.

 

Në lidhje me këtë, Alsat, ka kontaktuar të parin e Alternativës, Afrim Gashin, i cili ka mohuar se do të ketë një takim me Zaevin.

“Jo nuk jam takuar me Zaevin”, ka thënë Gashi.

Gashi po ashtu ka konfirmuar se sot ka thirrur mbledhje të kryesisë së ngushtë të partis.

“Sot do ta mbajmë mbledhjen e rregullt të partisë, asgjë më shumë”, u shpreh Gashi për Alsat./ Alsat.mk

Related posts

Mot i vranët me reshje të kohëpaskohshme të shiut dhe me erë edhe nesër, nga e diela mot stabil me rritje të temperaturave

D V

Taseva: Nuk i bënë mirë shtetit fshehja e korrupsionit

D V

Votim, të drejta zgjedhore, ankesa

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More